Zajedno smo jači

Osnovna škola “Lukavica” – Gračanica, KUD “Lukavica” i Odred izviđača “Lukavica” krenuli u realizaciju zajedničkog projekta izgradnje ljetne bine.

Početkom novembra ove godine u OŠ „Lukavica“ započele su aktivnosti oko izgradnje šklolske biblioteke sa čitaonicom te ljetnje pozornice na školskom poligonu.

Aktivnosti oko izgradnje biblioteke škola je započela u saradnji sa Vijećem roditelja. Školska biblioteka će pored osnovne namjene imati i mogućnost organizovanja različitih prezentacija vezanih za odgojno-obrazovni rad. Izgradnju ljetnje pozornice škola vrši u saradnji sa Odredom izviđača “Lukavica” i KUD-om „Lukavica“, koji u Lukavici egzistiraju kao nevladine organizacije. Završetkom ovih projekata u značajnoj mjeri će se poboljšati uslovi odgojno obrazovnog rada u ovoj školi.

Odgovori